O nas

Joy Of Cooking powstała z czystej miłości i szacunku do jedzenia oraz wiary w to, że KAŻDY może gotować. I jeszcze w dodatku to polubić :).

Jesteśmy tu po to, by ułatwić Ci gotowanie, a jeśli gotować nie umiesz – po prostu Cię tego nauczyć.

Naszym zadaniem jest zdjąć z Ciebie wszystko, co przeszkadza Ci w przyrządzeniu sobie smacznego posiłku – wszystkie „nie umiem”, „nie mam siły iść po zakupy”, „nie będę teraz biegać po 3 sklepach, żeby kupić na to składniki”, „nie chcę kupować kilograma mąki kukurydzianej, żeby zużyć 2 łyżki, a resztę wyrzucić” itp. – i podarować Ci czystą radość gotowania.

Bierzemy więc na siebie wymyślanie dań, przygotowanie przepisów z prostymi instrukcjami, zdobywanie najlepszych dostępnych składników i ich dokładne odmierzanie, i dowozimy Ci to wszystko pod same drzwi.

Z nami możesz śmiało gotować – dla siebie, dla bliskich, na co dzień i od święta, na rozmaite imprezy okolicznościowe lub bez okazji – zawsze, kiedy tylko najdzie Cię na to ochota i dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

Koniec z zalegającymi w lodówce resztkami jedzenia, które finalnie i tak lądują w koszu na śmieci. Koniec z przeterminowanymi o lata świetlne raz użytymi produktami, które zalegają w szafkach, by zakończyć swój żywot wiadomo gdzie. Koniec z głowieniem się, co by tu zjeść. Koniec ze staniem w – czasem – gigantycznych kolejkach i odwiedzaniem kilku sklepów, by zdobyć wszystkie składniki na jedno danie… Poświęć ten czas sobie i/lub swoim bliskim. Z nami zaoszczędzisz co najmniej kilka godzin tygodniowo. I odkryjesz, że umiesz wspaniale gotować!

Nasze wartości

Wierzymy, że to, co i jak jemy wpływa na jakość naszego życia. Chcemy byś żył/a dobrze. 

Chcemy pokazać nawet najbardziej opornym, że gotować może absolutnie każdy i w dodatku czerpać z tego przyjemność, duuużo przyjemności – wszystko, co „nie bardzo”, bierzemy na siebie my.

Gotując z nami, dbasz o siebie i swoich bliskich.

Gotując z nami, wiesz, co jesz.

Gotując z nami, oszczędzasz czas (i nerwy – nikt Cię nie tryka wózkiem w sklepie).

Gotując z nami, nie marnujesz jedzenia.

Gotując z nami, odkrywasz smaki świata.

Gotując z nami, rozwijasz swoje zdolności i wiedzę kulinarną.

Gotując z nami, podtrzymujesz piękną tradycję – przez żołądek do serca ❤